annas

Dali jste někdy svým blízkým jako dárek poukaz na nákup zboží, pobyt, služby apod.?

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano. Měli velkou radost.

Osobně ne,ale všichni spolužáci jsme se složili na poukaz do drogerie pro učitele.
Od té doby mě to inspirovalo a jednou ho také někomu koupím.

Další odpovědi
kapka

Zatím ne, ale uvažuji o tom.

Nevidím na tom nic špatného.

anonym

Ano. Měli velkou radost.

Velmi často,nejedná se o výběr dovolených,nebo drahých věcí,jsou to poukázky na kadeřnické a kosmetické služby,oděvy,di­vadlo,lístky na muzikál.

anonym

Jiná odpověd.

Davam uz nekolik let. Znam poukazy ze zahranici. Koupila jsem uz vsechny mozne. Na benzinove pumpe na natankovani .., restaurace .., kadernik , lazne , kosmetika , koupe vina , na nakupy mody , obuvi … -iv-

Vlk-Gabriela

Jiná odpověd.

Poukaz bych klidně někomu věnovala, ale v žádným případě jako dárek.

vagra

Ano. Měli velkou radost.

Ano, protože by se pro nákup takové, podle jejich názoru „blbosti“, sami nikdy neodhodlali.

Drap

Ano. Měli velkou radost.

Ano poukaz na serii rehabilatčních masáží, pedikůru a manikůru.

aramah

Ne. Ani o tom nepřemýšlím.

je to dárek :(dvě mouchy jednou ranou)

baghira

Ano. Měli velkou radost.

Ano, chtěl jsem dát určitý dárek, ale nepovedlo se mi ho do štědráku sehnat, tak jsem vlastnoručně vyrobil „poukaz“, že dotyčná věc bude dodaná později. Radost to udělalo stejně, a pár dní těšení jako bonus :))

samicek333

Ne. Ani o tom nepřemýšlím.

To podle mě není dárek, říká něco jako: Moc mi na tobě nezáleží, nic lepšího mě nenapadlo atd…Spíše jiné užitečné dárky

anonym

Ano. Měli velkou radost.

Ale většinou konkrétní po ověření priorit obdarovaného. Např. pro dceru měsíční předplatné do vybraného fitka na všechny služby k Ježíšku.

Kelis

Ne. Ani o tom nepřemýšlím.

Meropa

Zatím ne, ale uvažuji o tom.