bolak

Dali jste někdy někomu nevhodný dárek?

Doplňuji:
Já když jsem bylo malý dítě, tak sem koupilo mámě 20 kilo palmexu, a naivně jsem si tenkrát myslelo, že bude mít radost, protože to bylo EXTRA balení + 5Kg zdarma a navíc tam měla Palmexmana!!! :))

A nejlepší na tom bylo, že ten můj dárek se rozbaloval až naposledy, a těsně před ním se rozbaloval bráchův, kterej byl duplicitní protože máma už to samý dostala od babičky, a máma bráchu hladila po vlasech a chlácholila ho: „z toho si nic nedělej..furt lepší než kdybys mi dal třeba PRACÍ PRÁŠEK DO PRAČKY!!“ a odfrkla si, a pod stromečkem už se krčil ten jen ten můj 25 kilovej balík, kterej jen vzala do ruky a už bylo jasno 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to vezme..za komunistů nebyly k sehnání kozačky, já je náhodou sehnal a dal manželce k Vánocům.No, nelíbily se jí…prý nevhodná barva atd.A ještě k tomu, prý se boty k Vánoclm nemají dávat, že prý někdo z rodiny umře (nepotvrdilo se to).Tak jsem se naštval a manželce už nic nekupuju…říkám, kup si sama co se Ti líbí a já to zaplatím.

Další odpovědi
Damiana

Taky jsem jako dítě dalo mamince extra dárek – super nepřilnavou teflonovou pánev, která šla tehdy hodně zle sehnat. Fór byl v tom, že na ní nejprve mamča osmažila řízky, umyla jí a pak si jí dala „jako překvapení“ pod stromek. 🙂

Ale na jednoho mého klienta jen tak někdo nemá. Daroval své manželce pod stromeček sbírku erotické poezie, kterou ovšem dostal od milenky. Chyba byla ovšem v tom, že on si knihu nikdy neprohlédl! V jejím úvodu bylo hodně „silné“ věnování od oné dotyčné, kde se vyznávala (jmenovitě) i s pikantními detaily jejich „vztahu“; plus jejich intimní fotka, která to celé korunovala.
Mé resumé – Když už je někdo děvkař, neměl by být alespoň škrt. 🙂

Hamon

Ano, jako malé dítě jsem dával dárky, které dnes považuju za nevhodné.

briketka10

to je jasný, že malý děti nevěděj
vem si nás bolaku dyť víš né my
a dvojčata furt vymejšlet rok co
rok nový dárky pro rodiče to bylo
tak nudný a teď jak ráda bych je
kupovala a už tu nejsou..

Doplňuji:
Yggdrasil.

takovou asi podobnou, ale pískací
jsem koupila pod stromek našemu
pejskovi, vydržela mu dost dlouho
než ukosl kus hlavy a už nepískala :(

Yggdrasil.

Jo, minulej rok jsem taťkovi dala plastovou figurku krůty.

suaeda

Stane se, že člověk dá nevhodný dárek. Ocenil jsem, když to protějšek statečně nesl. Většinou jsem měl problém co vybrat pro ženy. Naštěstí jsem řadu let působil v textilkách, kde se často měnil sortiment, vzory i materiál. Občas stačilo pár měsíců před vánoci nahodile vzít domu jen tak na ukázku co se u nás pěkného šije a podle ženské reakce se něco vhodného jako dárek vybralo.

bolak

Yggdrasil.: jj, tak to je lahůdka :) ten musel mít radost :))

„jé hele to sem si vždycky přál!! jestli mi v životě něco scházelo, tak to byla právě plastová krůta!!“ :))