Dali byste si v dnešní době štamprle?

Další otrava z originální lahve. Máte chuť na panáka? Dali byste si s klidem takového panáka na vypálení červa z lahve zakoupené v obchodě nebo si raději necháte zajít chuť?

Nejlepší odpověď
beer

Nedal ani jindy, nepiju to. Mně chutná pivčo ))

Další odpovědi
anonym

Požívám celkem pravidelně v rozumné míře svou domácí ovocnou pálenku.

dudu

Včera jsme měli každoroční sraz bývalých kolegů z práce a tam jsem něco tvrdého alkoholu požil. Před chvílí jsem měl houbovou omáčku z lesních žabin, takže pokud zatřepu kopyty bude asi problém zjistit příčinu. Ó já nešťastník. Pro jistotu všechny zdravím, kdoví jestli to není naposledy.....

anonym

V obchodě kupujeme pouze tuzemský rum do čaje, ale občas si dám panáka kořalky v hostinci. Otravy se nebojím.

Sůwa

Ono to funguje přesně naopak ( u někoho ). Já, ani moji kamarádi nepijeme tvrdý alkohol vůbec a právě v době ohrožení metanolem jsme si každý sám něco dali. No, na trhu jsme to nekoupili…

frankie89

Pro tento případ mám doma na stole lahvinku domácí slivovičky, již prověřenou… 😁 ale ne, nebojím se pít alkohol,,,

honza19hk

U nás se pálí domácí slivovice,takže dávám přednost domácí kořalce a to i před tím než začaly ty otravy.

Damiana

Nepiji alkohol, ale myslím, že kdyby někdo chtěl mít opravdu jistotu – měl by to zkusit tady…
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/281329-nejdrazsi-koktejl-sveta-vyjde-na-170-tisic.html

Majkíííí

Někde dal někde zas nedal. Záleží na podniku. To samé s alkoholem z obchodu. Značkové lihoviny z Makra bych se nebál. Zatím se zdá, že fungují ty tzv. rodné listy alkoholu. Je otázka jak dlouho jim to vydrží. V tomhle článku o alkoholových rodných listech:http://www.al­koholium.cz/co-je-vlastne-onen-rodny-list-alkoholu/ o tom autor celkem pochybuje. A já také.

Naštěstí se pančují hlavně „laciné alkoholy“ takže velký strach nemám. A v hospodě piju hlavně pivo a panáka jednou do roka v hospodě si umím odpustit :)