Avatar uživatele
anonym

Dali byste si v dnešní době štamprle?

Další otrava z originální lahve. Máte chuť na panáka? Dali byste si s klidem takového panáka na vypálení červa z lahve zakoupené v obchodě nebo si raději necháte zajít chuť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym před 4194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Nedal ani jindy, nepiju to. Mně chutná pivčo ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Požívám celkem pravidelně v rozumné míře svou domácí ovocnou pálenku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Včera jsme měli každoroční sraz bývalých kolegů z práce a tam jsem něco tvrdého alkoholu požil. Před chvílí jsem měl houbovou omáčku z lesních žabin, takže pokud zatřepu kopyty bude asi problém zjistit příčinu. Ó já nešťastník. Pro jistotu všechny zdravím, kdoví jestli to není naposledy.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V obchodě kupujeme pouze tuzemský rum do čaje, ale občas si dám panáka kořalky v hostinci. Otravy se nebojím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ono to funguje přesně naopak ( u někoho ). Já, ani moji kamarádi nepijeme tvrdý alkohol vůbec a právě v době ohrožení metanolem jsme si každý sám něco dali. No, na trhu jsme to nekoupili…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
frankie89

Pro tento případ mám doma na stole lahvinku domácí slivovičky, již prověřenou… 😁 ale ne, nebojím se pít alkohol,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

U nás se pálí domácí slivovice,takže dávám přednost domácí kořalce a to i před tím než začaly ty otravy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nepiji alkohol, ale myslím, že kdyby někdo chtěl mít opravdu jistotu – měl by to zkusit tady…
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/281329-nejdrazsi-koktejl-sveta-vyjde-na-170-tisic.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkíííí

Někde dal někde zas nedal. Záleží na podniku. To samé s alkoholem z obchodu. Značkové lihoviny z Makra bych se nebál. Zatím se zdá, že fungují ty tzv. rodné listy alkoholu. Je otázka jak dlouho jim to vydrží. V tomhle článku o alkoholových rodných listech:http://www.al­koholium.cz/co-je-vlastne-onen-rodny-list-alkoholu/ o tom autor celkem pochybuje. A já také.

Naštěstí se pančují hlavně „laciné alkoholy“ takže velký strach nemám. A v hospodě piju hlavně pivo a panáka jednou do roka v hospodě si umím odpustit :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek