Avatar uživatele
lukas.zmizik

Dali byste si obed v restauraci jmenem „Mrtvola“ ?

timto zdravim frenstat pod radhostem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, kapka, gnosis, fcoop před 4693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Prečo nie. Aspoň viem, že to mäso čo mám na obed, nežije 🙂
Myslíte, že v zahraničí, hlavne ak neviete tamojšiu reč, by vám to vadilo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

název ještě nic neznamená
vždyť když jíš maso …vždy je to z mrtvoly

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Asi ne =D – ale pod tímto názvem se může skrývat cokoliv …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

frenstat zdravi lukase zmizika:)

mrtvola z prosteho duvodu – vedle je park, ktery kdysi byval hrbitov. jako deti jsme tam nasli diru do zeme – asi 15 cm sirokou a bylo v ni uplne cerno. kolovaly o ni ruzne strasidelne detske famy (pry jak z diry obcas trci shnila ruka apod..:) ), ale fakt je, ze kdyz jsme do ni hodili sutr, ozvalo se, jakoby spadl na drevo. ale tezko to byly rakve, rekl bych ze to vsechno presunuli za mesto, tam kde je hrbitov ted. ale kdo vi :) treba jednu zapomneli.

jo a maj tam dobrou pizzu, mozna nejlepsi ve frenu.

http://www.mrtvo­la.cz/

a jeste odpoved na tvou otazku: ano, dal.

edit: kosti neboztiku na chodniku? tak jsem byl naivni, kdyz jsem si myslel, ze to stehovali dustojne a s uctou k mrtvym? kdovi, co vsechno v tom parku zapomneli…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Zdravím taky všechny z Frenštátu.V Mrtvo­le se kdysi vařilo dobře,pivo bylo fajn,rychle se tam vytočilo.V Mrtvole jsem končíval svoje pivní sobotní výlety po Horečkách.S bráchou jsme se u Janíka trochu pohádali a ideově rozešli,v Mrtvole jsme se zase sešli a udobřili.Mívali tam dlouho otevřeno.Jako žák ZDŠ jsem chodíval hřbitovem(dnes parkem) i v době kdy se přestavoval a na chodníku se válely kosti nebožtíků.Na jaře jsem tam cestou ze školy trhal mamce sněženky a narcisy.Samo že o tom nevěděla odkud to mám.
Za hřbitovní zdí jsem se učil kouřit své první cigarety.Dnes jsem už v jiném městě,ale na Mrtvolu a frenštátské super hospody velice rád vzpomínám a zpívám si písničku Mayera „Hospůdko malá na návsi za můstkem…“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek