ALIENka

Klidně, mám rád/a změny

Další odpovědi
Kulpix

Ty si děláš srandu, nikdy!

Drap

Ty si děláš srandu, nikdy!

V anketě chybí jiná možnost. Špatná anketa! Jelikož vlasy nemám, je zbytečné měnit barvu

Kepler

Napíšu Ti do komentu, nevím co si vybrat.

Proč ne? Musí to ale sedět k osobnosti a ne, aby někdo vypadal jako blbec. Proto nemám piercing, náušnice ani kroužky na … Stejně pro mně takto „vyzdobený“ vypadá jako blbec. Ale jakýkoliv melír ve vlasech je podle mně OK, jen to chce trochu vkusu a ne provokaci za každou cenu.

iceT

Klidně, mám rád/a změny

Jelikož už to mám za sebou, loni jsem měla modré a poté i fialové vlasy, už bych do toho asi nešla. Barvy nejsou permanentní a rychle se vymývají.

briketka10

Ty si děláš srandu, nikdy!

V žádném případě nikdy. Seš blázen.

Tw!st

Napíšu Ti do komentu, nevím co si vybrat.

Neměl bych s tím problém, ale nechci to protože by mi to nejspíš neslušelo, tak si nechám své přírodní hnědé vlasy.

Marky Stark

Ráda bych zkusil/a, ale neodvážím se :(

MonkeyKing

Možná na nějakou párty, ale do školy/práce ne.

dubraro

Napíšu Ti do komentu, nevím co si vybrat.

Jako muž vyššího věku … nedal.
Ale na mladých ženách proti tomu nic nemám.

Lgee

Ty si děláš srandu, nikdy!

Nedal, je to hnus extrémně odpudivý

ALDC

Ty si děláš srandu, nikdy!

STUDENTKAEVA

Ty si děláš srandu, nikdy!

Moje kamarádka má zelenomodrý- takovej tyrkys konečky. Celé vlasy jako bonus obarvila z tmavě hnědých na černo. Za mě ne, nejsem ráda středem pozornosti, ale kdyř se ti to líbí proč ne. Navíc si neodpustím, pro vlasy tyhle věci nějak extra fakt zdraví nejsou!!!! Kdybych měla barvit, tak barvím hennou!

mamorie

Zkoušel/a jsem, ale nedopadlo to podle mých představ

Martina S.

Klidně, mám rád/a změny

Michálek1245

Jako já klidně, ale manželka by mě s tím asi hnala. Ta leda tak tyrkysový náramek od https://www.ti­niana.cz/nara­mek-z-tyrkysu/ ona je v tomhle docela usedlá, za to já jsem takový pankáč, že i ve třiceti bych klidně chodil s náušnicí v nose a barevnou hlavou. Ostatně dělám z domu, jsem si svým vlastním pánem, tak co by ne. 😉

Arne1

Sám bych do toho nešel, ale žena s fialovýmí vlasy? Proč ne… Vzpomínám na dávný SciFi serál v televizi UFO – jak ty ostře fialové vlasy těm holkám (a byly to pozemšťanky) slušely !

Kepler

Anketa je vynikající, špatný je čtenář – možnost 6.