Lízinka15

Dali byste přednost vegetariánství, nebo masu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Maso

Pokud je to otázka na výhradní stravu, pak bych dal přednost masu…
Ale ideální je, podle mne, kombinace – maso a ovoce či zelenina.
😉

Další odpovědi
klumprt

Maso

Slovo „vegetarián“ pochází z jazyka Siouxů a původně to znamenalo „mizerný lovec“

🙂

Mirdas

Maso

Člověk od nepaměti je všežravec a tak nevím proč bych se měl stát součástí nějakého podivného experimentováním.
Chci jen říci že maso je nezbytnou součástí mého jídelníčku a chutná mi.

dědapetr

Maso

A není ho nikdy dost.

tatanka

Maso

Doplňuji:
Já jsem masožravec, alemůj syn je vegetarián.

brillant

Maso

RyuzakiKate

Vegetariánství

Nijak zvlášť by mi nechybělo… A takový ty jitrnice, špekáčky, tlačenky a cokoliv uzenýho bych nepozřela. Vyloženě mi to smrdí a hnusí se mi to. Zůstávám jen občas u kuřecího a krůtího, výjimečně hovězí.

Front

Maso

da ny

Maso

Hlada

Maso

Jsem přesvědčený o tom, že veškeré extrémní způsoby stravování typu „jak se dá také přežít“ jsou důsledkem psychické poruchy.

marci1

Maso

Nejraději ryby, krůtí a kuřecí, sem tam i tmavé maso. Potřebuji sílu, železo. K masu samozřejmě zeleninu a ovoce. 🙂

Nevíteto?

Maso

🙂

arygnoc

RyuzakiKate

Vegetariánství

Nijak zvlášť by mi nechybělo… A takový ty jitrnice, špekáčky, tlačenky a cokoliv uzenýho bych nepozřela. Vyloženě mi to smrdí a hnusí se mi to. Zůstávám jen občas u kuřecího a krůtího, výjimečně hovězí.

tak prečo ste volila vegetariánstvo?
alebo to masíčko máte z kuřetníka, krůtovníka a hovězníka – ako stromov?

;-Q