Dali byste jiný název našemu hlavnímu městu, jen tak ze srandy? Co by vás napadlo?

Původní
Dali byste jiný název našeho hlavního města,jen tak zesrandy.Co by vás napadlo?

Já bych dal Bezedná díra,Vychcálkov a další nepublikovatel­né názvy.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zpívánky nad Vltavou.

Doplnění důvodů:

  1. Kvůli jejich řeči
  2. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Další odpovědi
marci1

Kocourkov. 🙂

led

Radšej nie. Už nevládzem až tak rýchlo utekať, aby ma tí, čo nepoznajú dôvody pomenovania a ani tí, čo poznajú dôvody pomenovania, nedobehli…

ivzez

Nedala.
Mně se líbí současný.

Klaproth

Nové Brno – každý třetí Pražák, kterého znám, je původem z Brna.

anonym

Ne, tak to by mě určitě nikdy nenapadlo.
Máš nějaký svůj tip?

anonym

asokfsdjpwepnkgnbmpo­asopuopfopdsou­am

dudu

Moravia., je nás zde téměř jako Pepíků.

Mc Merkurion

… jméno je jednou daný, tak je mi to u zádele … a k tvej návrhů, nepřicházej v ůvahu, jelikož by se tak potom jmenovaly všechny města, městyse, obce, vesnice, vísky, osady …

da ny

..... Mimoňov … 🙂