colour.clash

Dali byste grilované kuře do mrazáku?

Mám půlku grilovaného kuřete, které již nezvládnu zkonzumovat, tak by mě zajímalo, zda je dobré kuře zmrazit?

Nejlepší odpověď
marci1

Já grilované kuře do mrazáku nedávám, ale dle zdroje je možno grilované kuře skladovat 3 – 4 dny v lednici, nebo 2 – 3 měsíce v mrazáku. 🙂

http://healthjam­.cz/potraviny-skladovani/

Další odpovědi
alexandra

Klidně ho můžete dát do mrazáku.Jíst se určitě dá,jenom už nebude takové voňavé a křupavé,ale to není ani na druhý den z ledničky.Já už jsem ho v mražáku měla a normálně jsme ho jedli.

mosoj

Zmrazit klidně, ale jíst se potom nedá.

lota

Dobré to asi není, ale lepší, než aby se zkazilo. Dala bych.