Dali by jste za pivo až 226 Kč?

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/fotoga­lerie/2011/09/17­/zacal-oktoberfest-mnichovske-slavnosti-piva/#utm_medi­um=newsbox&ut­m_source=centrum­HP

Nejlepší odpověď
anonym

Dala.Bude to určitě už brzy,nebudu o tom ale vědět.Strejda z Německa se se mnou kamarádí čím dál víc.

Další odpovědi
kenyrts

Určitě,pokud bych bral tyto peníze ročně,tak nevidím důvod si ten božský mok nedat:

Je suverénně nejbohatším českým zaměstnancem a šéfem polostátní společnosti, která dnes rozsahem svých aktivit zdaleka přesahuje hranice České republiky. Jen za minulý rok si přišel na neskutečných 677 milionů korun. Jeho jméno je Martin Roman, jeho hvězda ve 38 let letech stoupá do závratných výšin.

Zdroj: http://www.fi­nancnici.cz/mar­tin-roman-financnik

hanulka11

Pivo piji výjmečně , ale pokud bych tam zavítala asi bych si jedno dala .

anonym

Dala a uz jsem i nekolikrat dala. 🙂 Je to ale za litr ( i kdyz , litr vam tam nikdo nenatoci ) .. 🙂 . Patri to k tomu. Neni mozne tam jet a nedat si pivo a jejich Bratwurst. 🙂 -iv-

Drap

Nepiji pivo, takže určitě ne

lexx

nedal, za takovou částku žiji jeden týden. moudrá babička říkavala: když hloupí mají peníze – kramkaři maji odbyt.