Dali by jste téhle žábě pusu?

i kdyby jste tutově věděli,že je to Zakletá Princezna?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/215823-vyjimecny-snimek-na-kterem-obri-zaba-polyka-mys-obletel-cely-svet.html

Nejlepší odpověď
anonym

brr,nikdy ani kdyby to byl vůbec jedinný chlap na světě

Další odpovědi
Miroslavst

Třeba je to ta princezna :D:D

annas

Před několika dny jsem se dívala na Krásku a zvíře. Princeznu učaroval hlas ošklivce, protože krása je pomíjivá… Ale nevím, nevím, zda bych se v tomto případě odhodlala. Ne.

Radak

A co když potřebuje zachránit spíš ta myšička, chudinka malá!

Mousinek

Asi jen za milion (nebo i mín)

Mili @

No to ani kdyby byla v červené knize ohrožených druhů, tak nééé!!!!