bolak

Daleko v budoucnosti, až lidstvo bude odebírat energii z vesmíru, ze slunce a podobnej žlutejch teček…

…a všechno se bude vyrábět z energie, včetně potravin, a všichni tak budou mít všeho dostatek, co budeme celej den dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Bolaku, tak to Tě teď „dorazím“ – máme totiž známého, který tvrdí, že člověk nepotřebuje ani jídlo, ani pití. Prý si je schopen načerpat energii a žádné potraviny nejsou potom třeba. Chvíli už se neozval, tak si nejsem jistá, jestli ten experiment nedotáhl do úplného konce.
Kdyby to takhle fungovalo, to by bylo dílo,co? To už bychom nemuseli ani přemýšlet o jídle..... No potom bychom si museli vymyslet něco, abychom všechny tyhle výdobytky zlikvidovali, protože člověk nemá být bez práce. Kdybychom neměli co dělat, asi by lidstvo zdegenerovalo, zblblo a zničilo samo sebe.

Další odpovědi
briketka10

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/254808-henri-monfort-clovek-ktery-uz-devet-let-nejedl.html
http://revue.id­nes.cz/ind-tvrdi-ze-prezije-bez-jidla-a-vody-lekari-vysvetleni-nenasli-pvw-/zajimavosti.as­px?c=A100510_132419_za­jimavosti_nh
tady jsou dva články, ale moc tomu nevěřím !!

hanulka11

to už my tu nebudem a ti co přijdou po nás se s tím nějak vypořádaj -neboj......

briketka10

ocko moc bych se divila to jste se zas někde dočetla..