bos

Dal sem sportku za 128kč výhra 157kč dem na půl s kolegou kolik mu dlužím.

Nejlepší odpověď
anonym

Nedlužíš mu nic,jen se o výhru poctivě rozdělíte!

Další odpovědi
Zbynas

Pokud kolega dal půl, tak jsme tady jak v první třídě ZŠ. (157–128)/2 = 14.50 Kč
Doplňuji:
Reuef: Pravda, na půlku nákladů jsem pozapoměl :D Omlouvám se :/

Reuef

zbynas : tak to aby ses do prvni tridy vratil protoze kdyby mu dal ze 157 Kc jenom tech tvych 14,50 tak by kolega asi moc rad nebyl 🙂

terry

Rozdělte si napůl 156 Kč a 1 Kč dejte do fondu na příště.
Nebo si spolu zajděte na sváču a je to.
To, kolik jsi za za sázenku s výhrou nemá co dělat. Minule platil přece on.