bolak

Dal někdo někdy hattrick z penalty?

Že kopal tři penalty a dal z nich tři góly v jednom zápase?

Nejlepší odpověď
quentos

Sportu sice rozumím jak koza petrželi, ale tohle by mohlo být ono: dokázal to prý např. Charlie Mitten hrající za Manchester United proti družstvu Aston Villa v r. 1950.
A nebyl sám. Další borce, kterým se to podařilo, viz ve zdroji – např. Andy Blair za Sheffield (první hattrick z penalty v ligovém poháru), Gordan Petric za Bělehrad, Giuseppe Giannini za Řím… prvním brankářem, který skóroval ve třech penaltách po sobě, se stal José Luis Chilavert.

Zdroj: http://www.the­guardian.com/fo­otball/2005/dec/­07/theknowled­ge.sport

Další odpovědi
Conchus

Jasně, u nás na vsi i víc než 3.