BEN

Dal jsem bejvalé ženě polovinu peněz na dluhy,ted chce další peníze,prý na mě byla dána exekuce.

Nejlepší odpověď
Hlada

Pokud se nemůžete normálně dohodnout na majetkovém vypořádání, budete muset nechat rozhodnout soud.

Další odpovědi
tom004

Toto je spíše oznámení,než otázka,ale pochybuji,že nějakou písemnost,která je určitě určena do vlastních rukou (exekuční příkaz mezi ně patří),může převzít exmanželka.

franku

To ji můžete dávat peníze pořád a exekutora se nezbavíte.Záleží co s nima dělá.