petra15

Dal by se pouzit kuchynsky olej(napr.slu­necnicovy,oli­vovy)na masaz (i intimnich mist)?

Zamyslim romanticke prekvapeni pritele
Doplňuji:
A co takhle ho jeste "ochutit"vhodnym korenim,jako skorice,apod.?

Nejlepší odpověď
Hamon

Jdi do šlehačky ;)

Další odpovědi
odik

Věř, že větší radost/překvapení mu udělá, když pořídíš normální masážní/erotic­ký olej:

  1. lepší vůně
  2. lepší chuť
  3. narozdíl od kuchyňského oleje se snadno vyperou otisky na povlečení apod.
  4. narozdíl od kuchyňského oleje ho ze sebe lehko smeje

Takže použít bys nejspíš mohla (maximálně to bude trochu pálit – každej reaguje jinak), ale rozhdoně bych to nedoporučoval a radši bych těch pár korun investoval …

PS: On kvalitní olivový olej taky není nic levného …

lukas.zmizik

Já bych řekl že v pohodě ano. A až bude po masáži, tak mu klidně řekni: „hele kamaráde, a teď budeš dělat co chci já, jinak tě usmažím!“ a vezmi si zapalovač a provokativně mu s ním zamávej před nosem.

anonym

Jo, bez problému – jenom pozor na ´příchuti´ – třeba feferonkový (jalapeno…) rozhodně nedoporučuju…
;-D
Doplňuji:
Skořici taky nedoporučuju (vlastní zkušenost ale nemám 😉 ) – přecejen sliznice jsou citlivé. Pro vyzkoušení bych, možná a opatrně, zvolil nos – co sneseš v nose…
😉

Jiřnka

No doporučuji olejíček opravdu k tomu určený. Jinak velmi příjemné je masáž (všeho) lesklým hladkýmhedvábným nebo saténovým šátkem, kdy ho stačí přeložit leskloými plochami k sobě a jen jemně klouzat. Je to pro chlapa neuvěřitelně vzrušivé a navíc to lze denně provádět několikrát, protože podobně jako u oleje nedochází k „mechanickému“ pohybu kůže, ale jen k povrchovému dráždění.

zjentek

s tím ochucením to není špatné ..dobrý je česnek a red hot papričky s olivovým :o

lota

Klasický slunečnicový (rafinovaný) se nehodí, pokud v kuchyni používáš kokosový – lepší na intimní masáž mít už ani nemůžeš. Je příjemný, voňavý a nedráždivý. Panenský olivový by taky šel. Koření určitě ne, zvlášť skořici. Určitě by podráždila a nepříjemně pálila.

petra15

Jirinka
To je vyborna rada,– satenovy,ci viskozovy satek:),…bylo by mu i prijemne do toho satku (nakonec) i vysemenit ?

petra15

Hamon
mel bys nejaky napad na tu slehacku ?

arygnoc

šľahačka nie!

nechutne to potom lepí …

cochee

arygnoc, co proboha na šlehačce lepí? Vždyť je to emulgovaný mléčný tuk, na tuku nemá co lepit (pokud není 14 dní přischlý). Pokud myslíš tu věc ve spreji, která bývá vesměs přislazena, tak tomu se neopovažuj říkat šlehačka…

petra15

no prave, to bych chtela taky podrobneji vedet…:-)

Hamon

Není problém. Napřed se převlékne povlečení a potom se navzájem umýt ve sprše.
Navíc, nemyslel jsem masáž šlehačkou, stačí jen trochu na správná místa.