DEDYmanTV

Dajú sa nejako zakryť/vyčistiť čierne obhorené stopy na koberci ?

Potreboval by som čo najrýchlejšie vediet či sa nejako dajú zakryť/vyčistiť obhorené stopy na koberci , a s čím by sa to dalo vyčistit. Vopred ďakujem za odpoveď.

Nejlepší odpověď
beer

Jestliže je to viditelně ohořené, vyčistit nelze ničím.
Dají se pouze nahradit poškozené části novými částmi, jenže coby neodborník to nezvládneš tak, aby opravy nebyly viditelné.

Další odpovědi
honza19hk

vypálenej flek nevyčistíš.
Vlákna jsou spálený a do původního stavu to nevrátíš.Není totiž co,vlákna se u většiny koberců škvaří.

je to asi jako když vypálíš díru do PET flašky,taky ji nespravíš aby to nebylo vidět.