Alča M.♥

Dají se získat body i jinak, než otázkami a odpovědmi?

.....na odpovedí.cz?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jedině takto a nezkoušej nějaké lumpárny.
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
aramah

To by byl podvod,nevím kdo by byl hrdý získat body jinak než poctivě.
Ale jestli je tu nějaká klička to nemohu sloužit..

Děda Louda

Přítelkyně si nedávno koupila krásné body v prodejně s dámským prádlem.

WeeBear

Mimo to už pouze body za denní přihlášení, ovšem to je ale jenom 1 bod / 1 den, tudíž že by se na tom dalo nějak nabrat, to ne.

Andělé

To já vůbec nevím,že se dávají body za denní přihlášení. Se přiznám,že ani nevím,zda jsou body za otázky či ne. Já vím,tj.pěkná ostuda po takové době,ale mně ty body jsou fakt ukradený…

terry

Přečetla sis, ty chytrolínko, bodování uživatelů?
Nebo zeptej adminů. To bude možná nejlepší.