Usoman

Dají se zabít roztoči tím, že dám peřiny na několik hodin ven do teploty pod bodem mrazu?

Nejlepší odpověď
Anemone

Pár hodin určitě nestačí, protože peří je dobrá izolace a ochrání je. Pár dní by stačit mohlo.

Další odpovědi
Drap

Jaký druh roztoče přesně myslíš? Některého roztoče silný mráz zahubí, některého ne.

marci1

Dají, ale musí to být delší doba, ne jen třeba 1/2 hodiny. 🙂
„Spolehlivě je zabíjí delší vystavení mrazu a teplotám nad 55 °C.“
http://rodina-finance.cz/by­dleni/roztoci-v-matracich-odstraneni

steipavka

Ano!Dokonce i když dáš na mráz matrace,tak ten zahubí 95% roztočů,které se v lůžkovinách nachází. Alespoň tak jsem to v jedné debaťe slyšela!

Seznam.cz

Příspěvek smazán administrátorem.