dankokat

Dají se z Facebooku odstranit fotky?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím jak komu. Já mám profil Timeline.
V základním prohlížení najedeš myší na fotku a v pravém rohu nahoře se objeví hvězdička a tužka. Najedeš na tužku a dáš odstranit.
Nebo v režimu prohlížení fotky najedeš myší na fotku a dole jsou -možnosti-odebrat.
Doplňuji:
Děkuji.

Další odpovědi
tomasstir325

Ano. Když přejedete myší na fotku, vpravo nahoře je ikonka kolečka, klikněte na ní a dejte odstranit a potvrďte odstranění.
Doplňuji:
aha. omlouvám se, na tužku ;)