pasecak

Dají se v zimě sehnat lilie?

Mají v květinářství v zimě lilie? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ne pokaždé, ale květinářství je mívají. Teď kolem Valentýna by být rozhodně mohly. Před pár lety jsem je kupovala v lednu kolegyni k narozeninám. No, třeba se také dají sehnat i v supermarketech a podobně. Dnes není povinností, aby květiny prodávala jenom květinářství.

Další odpovědi
MILAN1961

většinou je v květinářství mají…

Damiana

Myslím, že kvalitní květinářství by určitě nemělo mít problém je objednat.

auluk

No kde jinde než v květinářství. Pardon ale to by napadlo i prvňáka ale v zimě určitě i u nás je mají.Pardon blbě jsem si to přečetla sehnat se dají myslela jsem že se ptáte kde se dají sehnat :)