Beef

Dají se v listopadu někde koupit slunečnice?

Dají se v listopadu někde koupit slunečnice? Děkuji
Doplňuji:
Přítelkyně má svátek 20. listopadu, takže myslíte, že se budou dát sehnat, když zkusím nějaka velká květinářství? Dobře, děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si, že v dobře zásobeném květinářství by to neměl být problém. Z Holandska se dováží řezané květiny bez ohledu na sezónu. Já dostáván slunečnice k narozeninám, to je brzy na jaře, takže také není jejich čas. A mimochodem, trhala jsem je před několika dny u známého na zahrádce, mám je dotěď ve váze.
Doplňuji:
Určitě by se dala předem domluvit objednávka (i s donáškou případně).

Další odpovědi
briketka10

záleží v jaké lokalitě bydlíte..
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=slune%C4%8Dni­ce+koupit+%C5%99e­zan%C3%A9&oq=slu­ne%C4%8Dnice+kou­pit+%C5%99ezan%C3%A9&gs­_l=serp.3...17804­.19238.0.20580­.8.7.0.0.0.1.907­.907.6-1.1.0...0.0..­.1c.1.AbL6BgRbRy8&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.&fp=ae7f21e78bf6e­9c0&bpcl=35277026&biw=10­67&bih=520