Nitrol

Dají se uspořádat „nelegální“ tuningové závody ???

Odpovědi
Alesh

Všechno jde, můžeš třeba i brát drogy, vraždit lidi, znásilňovat… jaké z toho pro tebe mohou vyplynout následky, to asi tušíš 😉

honza19hk

jdou,ovšem něměli by jste ohrožovat bezpečnost silničního provozu.Podle mě by bylo lepší si prostě zvolit třeba nějakou rozestavěnou nebo nedokončenou silnici kde nic nejezdí nebo ideálně nějaké letiště.Bude to lepší jak pro závodníky tak ale určitě pro lidi.
Jinak ve městě to může být třeba překročení rychlosti,rušení nočního klidu,ohrožování bezpečnosti provozu.Pokud by to bylo něco většího můžete jít i sedět.Nicméně nejspíš by to byla pokuta a řidičák do prádelny.Záleží jestli něco zničíte,způsobíte nehodu atd..

Tak například já dostal za jízdu po městě vyproš´tovacím tankem pokutu 50 táců,papíry mě ale nevzali-žádný na to nejsou.Tyhle vozidla nesmí na silnici bez gumových špalků mezi články pásů.