David100

dají se ultrabooku hrát hry ?

http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-u310-graphite-grey-d398390.htm#popis
děkuji
Doplňuji:
za hry považuji : GTA 4, crysis,dirt3,bat­tlefied 3 atd.

Odpovědi
anonym

Bulánky tam určo rozjedete! 🙂
Doplňuji:
Ne, nemá to CD romku. Ale to co za hry považuješ je mi fuk! Moje jediná hra je bulánky a karty 🙂

Orange

Co jsem tak koukal, nějaké hry by to dát mělo. Když se budeš krotit s detailama. Ale GTA IV, BF3 patří zrovna mezi ty náročnější.

Tw!st

bože, hned jak jsem viděl intel HD graphics tak jsem to zavřel, chceš si koupit ultrabook s integrovanou grafikou v procesoru a chceš tam hrát takhle náročný hry ? to vůbec, ale kromě grafiky to má ostatní komponenty celkem slušný