lexx

Dají se uložit 2 DVD na jedno DVD-R ?

pokud kapacitně stačí do 4.7 GB nebo 2h záznamu
jaký SW bude na to vhodný ? mám a ovládám nero, ašampon, A120%, dvd shrink a dvd FAB

Odpovědi
Hlada

Šamponem bych to nezkoušel ani kdyby byl A120%.
Ono jde o to, v jakém jsou formátu. Jestli to jsou klasické DVD-Video, tak bude potřeba předělat menu a z druhého DVD přidat soubory vob. Jde to v Neru. Jednodušší by bylo, kdyby byly v avi. Ty se dají zkopírovat jako obyčejné datové soubory do kapacity disku. Také by bylo možné filmy z DVD-Video překonvertovat do avi a pak zkopírovat. Je to ale s určitou ztrátou kvality.

gecco

Jestli to chápu správně – máš dvě lisovaný DVD a chceš je přepálit na jedno zapisovatelný DVD…
😉
Pak ano – pokud je kapacita těch dvou ´zdrojových´ menší (či rovna) kapacitě zapisovatelného media (DVD-R).
„2h záznamu“ naprosto není relevantní – v tom případě by záleželo i na datovém toku záznamu.

arygnoc

na každom tom disku je napísaná kapacita.
je problém tieto údaje porovnať? (ak predpokladáme, že zdrojové disky sú plné [ale nemusia]).

je jedno, akým programom dáta vypálite.

;-Q

Dochy

Základ je vědět co s tím chceš… Filmy musíš upravit (pokud chceš aby z DVD-video bylo zas DVD-video), data poskládat jak potřebuješ, ev. cokoli můžeš stáhnout na .ISO a oba souvbory vypálit jako data… 😉