Avatar uživatele
bolak

Dají se tyto nabíječky telefonu do auta použít i v českých autech?

>> https://ctrlv­.cz/shots/2015/12/10­/M7GV.png

Abych řek pravdu, tak auto nemám a nikdy jsem neměl, ale chci to někomu koupit, a chci mít jistotu že tam tu díru na to bude mít. Jak to teda zjistím, kam do auta se mám podívat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 3059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč by ne. Konektor je tam stejný jako u zapalovače.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Možná ano, možná ne. Ne každá zdířka do zapalovače je stejná. Například cigaretový zapalovač z Peugeotu 306 nepasuje do Micry, je menší!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jak v českých autech? ona už dá se říct česká žádná nejsou a jestli jde o auta používaná v ČR, tak mají Evropskou homologaci a tak to bude pasovat do všech. jak píše barbakan, že nejsou všechny zásuvky zapalovače stejné, tak s tím jsem se ještě nesetkal a jestli ano, tak bych tu „blbou“ vyndal a namontoval tu správnou. mám takhle v autě nataženou z palubní desky další v tunelu mezi sedačky
moje zkušenost. na nákup s rozumem. jednu levnou jsem vyhodil, jelikož se neskutečně hřála a neriskoval jsem problém. asi budou důležité i výstupní parametry

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Drap: A ten konektor je úplně ve všech autech?

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Bohužel ve všech ne, ale ve většině. Zapalovač bývá cuplík na palubní desce. Bývá osamocen na pravé straně od volantu. Jak teď čtu, tak zřejmě nemusí být u všech aut jednotný. Každý majitel ti na dotaz řekne, zda a kde má v autě zapalovač.

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Já mám zajímavou zkušenost přes bývalého kolegu z práce, který vlastní Forda Fusion. Koupil si do zap. zásuvky FM transmitter a ten nefungoval. Po dlouhém bádání jsme společně zjistili, že do tohoto vozu existuje doplňková výbava zvaná „kuřácká sada“ nebo tak nějak. V některých Fjůžnech byla od novoty, v jiných ne. FF bez této výbavy kupodivu rovněž oplýval zapal. zásuvkou… která však vůbec nebyla zadrátována, nebyla přítomna ani příslušná pojistka a dokonce místo pro tuto pojistku neobsahovalo kontaktní plíšek 😁 Ale hlavně, že tam instalovali tu zásuvku, která odhadem stojí tak pětinásobek toho vynechaného materiálu 😁

před 3058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek