SellLolAcc

Dají se transplantovat oči?

Doplňuji:
Jojo film Hybrid se mi velice libil :) chtěl bych mít vlčí oči ;)

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem si vždy myslela, že ne, ale našla jsem článek ve kterém se autor zmiňuje o tom, že Elizabeth Taylor, dala své oči k transplantaci. Takže to pravděpodobně jde, ale oči jsou nefunkční. Více zde:

Elizabeth byla podle přání zpopelněna – až na své proslulé pomněnkově modré oči. Ty totiž darovala nemocnici pro případnou transplantaci nevidomé osobě. I když půjde jen o nefunkční náhražku, někteří šťastlivci budou aspoň tak vídat nádherné oči hollywoodské krásky i po její smrti…

Zdroj: http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/56692/eli­zabeth-taylor-sve-oci-dala-k-transplantaci.html

Další odpovědi
Nikkol

Ne , jen rohovka.

briketka10

ano jen rohovka, taky jsem se včera dívala na TV, vlci byli hezcí..

fcoop

Je možná trošku k zamyšlení,ale jen malinko,jaké tak asi měla L.T.myšlééénkové pochody,když.
Knoflíky od hubertusu by byly funkční úplně stejně.
No nic.