arygnoc

Dají se přes bankomat peníze i vkládat?

Nejlepší odpověď
barnajka

Ale existují!!! Už dřív jsem o tom slyšela, ale nemohla jsem teď najít víc informací.
Už mám! :)

http://www.vkla­domat.cz/
Doplňuji:
Berušinka: Rádo se stalo! :) Myslím, že většina lidí o vkladomatech neví – zatím nejsou moc rožšířený, 130 na celou republiku není kdovíco… Já o nich taky slyšela jen pár slov, kdysi dááávno! Ale přijde mi to jako dobrá věc – pokud fungují bez problémů, doufám, že se do budoucna rožšíří. No rozhodně lepší, jak stát frontu na pobočce a ještě pak snášet vrtochy špatně naložené paní za přepážkou :))

Další odpovědi
Kanovka

jeden vkladomat je v Mercury v Českých Budějovicích, to byl první a zatím poslední vkladovat, který jsem viděla

Berušinka

To je blbost podle mě. Nikdy jsem o tom neslyšela.

barnajka: Děkuji za info a poučení =)