Amo

Daji se poslat penize pres postu-Poukazkou A(nebo jina) na Slovensko ?

Slovensko-Poukazka A
Doplňuji:
ano stouto moznosti jsem obeznamen , ale zajima me konretne POukazka A ..penize potrebuju poslat ciste na ucet na slovensku tak jestli me to vemou

Odpovědi
hanulka11

podívej se sem…
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/zahrani­ci/eurogiro-id263/

WeeBear

Neměl by to být sebemenší problém, akorát na účet dotyčného dojdou peníze (logicky) v jejich měně (u Slovenska tedy v eurech)