Peter Kus

Dají se pokerem vydělat velké peníze?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – http://sport.ak­tualne.cz/stas­zko-uz-nevyhrava-jako-driv-poker-je-sport-o-nahode/r~7b01fe4­e420a11e3a6f7002590604f2­e/
Ale i prodělat – tu výhru totiž někdo platí…
😉

Další odpovědi
Quimby

Samozřejmě, bohužel poker neni o štěstí ale o schopnostech,tak­že když se to nenaučíš, tak budeš určitě prohrávat.

Emefej

Ano dají. Ale více je těch, kteří prohrávají.

Courier

Pokerem se peníze samozřejmě vydělat dají a mnoho zahraničních, ale i českých profesionálů je toho důkazem. Samozřejmě to však není nic snadného a dobrým hráčem se někdo nestane ze dne na den, takže je potřeba se hře věnovat a alespoň v začátku studovat nějaké strategické články, dneska se dají najít snadno, takže si stačí projít portály jako je pokerman.cz a jiné. Postupem času je pak třeba svojí hru analyzovat, jako nejlepší se jeví vzájemné konzultace s lidmi, kteří ten poker hrají a jsou minimálně stejně dobří, ideálně lepší – tím se člověku dostane pohledu z jiného úhlu a pomáhá to rozvíjet myšlení. A nakonec samozřejmě troška toho štěstí, protože bez něj to krátkodobě nejde 🙂