Pače

daji se pojistit zvirata?

dnes z rana mi nekdo ukral ovci.. tohle uz je drzost, ovce mam na zahrade a ty smejsi se nebojej ani psa na zahrade.. muzu si treba ovce nekde pojistit proti kradezi? je mi jasny ze ta ovce uz nekde visi ve sklepe, chovam jen masne plemena.. takze ji nedohledam, ikdyz vim kdo to udelal, nemate naky tip jak se odskodnit nebo zabranit tem haj*um tohle udelat podruhy? dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pojišťovny, které pojišťují chovná zvířata a stáda, mají většinou i připojištění proti krádeži. Určitě takovou pojistku budete schopen uzavřít u ČP, ČSOB P, a troufám si tvrdit i Generali. Chce to udělat si čas a ověřit si, která pojistka by Vám nejvíce vyhovovala. Obávám se ale, že v takovém případě bude pojišťovna k likvidaci pojistné události požadovat výsledek šetření policie.

Další odpovědi
Drap

U některých pojišťoven se zvířata pojišťují. Vím, že to dělá Česká pojišťovna, ale nevím, jestli proti krádeži. Zeptej se tam

Michal Kole

Některé pojišťovny ano