Natty*

Dají se od slov kiwi, bosu, kino a pólo utvořit přídavná jména?

To nemám jako domácí úkol ze školy, spíš je to pro mě zajímavost. Takže můžete odpovídat bez ostychu nad tím, abyste mi náhodou neporadili v úkolu do školy, ve kterém mám ukázat svou vlastní aktivitu. :)

Nejlepší odpověď
huxa

kinové hity, kiwové košíky, pólové koupaliště, … :) v češtině jde vše

Další odpovědi
quentos

od kiwi bych byl spíš pro „kiwiový“ ;{)> proč ne… čeština je v tomto ohledu dost flexibilní.

nataliemayer

polo de to ostatní nevim…

Natty*

jo, moc děkuji :)

nataliemayer

polo de to ostatní nevim…

nataliemayer

polo de to ostatní nevim…