Dají se obarvit vlasy i bez barvy na vlasy, henny či jiných přelivů a barvících šamponů?

Slyšela jsem totiž, že to jde. Mělo by se jednat o nějaké tablety na změnu pigmentu vlasů, které se berou každodenně a určitě jsou i drahé. Ale na našem českém trhu jsem je nikde nenašla. Kamarád říkal, že se dají sehnat v Německu, ale moc se mi to nezdá, že by něco takového existovalo. Ty tablety prý působí i na obarvené vlasy, takže by se měla jejich barva po měsíci užívání sjednotit. Víte o tom někdo něco?

Odpovědi
Cullinda

O ničem takovém jsem neslyšela, ale připomíná mi to staré travičské techniky – zkonzumované jedy se často projevovaly a usazovaly ve vlasech a taky podle toho prý měly poznat zda byl Napoleon otráven.. :)

ZEMI

JASNE JA JSEM TO JEDNOU ZKUSILA LIHOVKOU ALE VYDRZELO TO JEN DO UMYTI VLASU