Hakunamatata

Dají se nenalakovane nehty srovnávat s nahotou?

Existuje někdo, kdo nechce ukazovat své přírodní nehty, protože si připadá jako nahý? A s nalakovanymi se cítí jisteji i když přírodní ma normální, pěkné.

Nejlepší odpověď
arygnoc

čisté a upravené nechty sú krásne.
pocit „nahoty“ je subjektívny pocit.

sú povolania, kde by si ženy nemali lakovať nechty (lekárka, zdravotná sestra, ženy pracujúce s potravinami a pod.), a to i keď používajú rukavice.

Další odpovědi
cliwe

Já musím mít nalakované nehty na nohou, bez toho si připadám „nedokončená“ 🙂

www

Úchylky jsou různé, takže se může najít i jedinec, který pokládá nenalakované nehty za nahotu 😉

Andre5000

Samozřejmě.