bolak

Dají se někde sehnat všechna interview s Ivetou Bartošovou od počátku její kariéry až do konce?

Nejlépe chronologicky. Všechny rozhovory co sní byly natočeny, všechny dokumenty o ní, všechny výstupy v různých pořadech (snídaně s novou, uvolněte se prosím atd.), prostě komplet iveta bartoš odysea…

Dá se to někde schrastit?
Doplňuji:
Tak když nic nemáte, existuje o ní alespoň nějakej dokument?

Odpovědi
www

Určitě.
Kde ale, tak otázka nezní.
P.S: Malý příklad na tvoji předchozí anketu. 😁

briketka10

tady je odkaz na fankluby :
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=iveta+bar­to%C5%A1ov%C3%A1+fan­klub&oq=iveta+bar­to%C5%A1ov%C3%A1+fan­klub&aq=f&aqi=g-K1&aql=&gs_l=hp­.3..0i30.8199­.12505.3.13608­.8.7.0.1.1.3.1642­.5069.0j2j5-2j1j1j1.7.0..­.0.0.CRmVPOJfUt­w&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.,cf.osb&fp=e­ef75693ad5b549f&biw=1280­&bih=630

Doplňuji:
a ještě nějaká videa jsem našla a na Barrandově ten má archiv tak dokument a ČSFD taky dokument :
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&pq=doku­ment%20s%20ive­tou%20barto%C5%A1o­vou&cp=9&gs_id=­1f0&xhr=t&q=do­kumenty+s+ive­tou+barto%C5%A1o­vou&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=dokumen­ty+s+ivetou+bar­to%C5%A1ovou&aq=f&a­qi=&aql=&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.,cf.osb&fp=e­ef75693ad5b549f&biw=1280­&bih=630

terry

Asi ano, Zkus najít její FAN klub. Tam by to měli mít vše.
Teoreticky.

anonym

Dokumentů existuje spousta. Ale jsou chráněné lékařským tajemstvím.

bolak

terry: ho najdi ty ne? vod čeho tady seš :))