MichalTy

Dají se někde sehnat poštovní adresy slavných lidí?

Občas mě napadá psát dopisy slavným lidem – oblíbeným muzikantům, zpěvákům, hercům a podobně, z Česka, ale i Británie nebo Ameriky. Dají se někde sehnat adresy? Google mi většinou adresu nenajde. Jde mi zejména o rockové muzikanty, rozumějte členy The Who, Yes, Black Sabbath, Deep Purple, Emerson Lake & Palmer, King Crimson, The Clash, Rolling Stones, Pearl Jam, Rush a tak dále. Nemá někdo něco? Moc díky za váš čas :)

Odpovědi
Hamon

Obvykle přes oficiální stránky skupiny/interpreta, fanclubu, sociální sítě atd.

Určitě na stránkách daných interpretů. Je však otázka, zda si vůbec dopis přečtou osobně, nebo je budou číst pouze jejich zástupci. Na nějakou odpověď bych asi ani nečekal, ale ta asi není požadována.

Kelt

Většinou každý takový slavný umělec má nějakého člověka, který se stará o korespondenci. Každá osobnost má svou stránku, někdy stránku na facebooku a je lepší v době počítačů komunikovat tímto způsobem, než posílat někomu osobně dopis. Stejně se Vaše pošta k těmto lidem nedostane, a zda Vám odpoví, s tím určitě nepočítejte. Já si osobně myslím, že napsat pouze jméno umělce, nebo jméno s přesně zjištěnou adresou vyjde nastejno.