barusee

Dají se nějak vyndat a poté zpátky nandat klávesy u notebook? Jak?

Nejlepší odpověď
DDarent

Stačí rozložit ale záleží jestli se zvolí způsob konstruktivní nebo destruktyvní… u některých modelů by se měli dát klávesy vyndat ale musí se většinou odmontovat celá zadní část včetně několika důležitých systémů. Na youtube by se možná sehnal návod jak u konkrétního noutbuku vyndat klávesnici.

Další odpovědi
RQLM

nevyndavaji se jednotlive klavesy, ale klavesnice jako celek se nejakym zpusobem cela vyjme. zalezi na modelu notebooku, ale manual by to mel vyresit… jaky mate noteboook?