Zvědavý

Dají se nějak narovnat (vyléčit) nohy do X ??

Nejlepší odpověď
cochee

Já jsem ixáky měl, rovnali mi to ve druhé nebo třetí třídě na ZŠ – měl jsem osvobození od běžného tělocviku a místo toho jsem chodil do zvláštní TV, před školou, bylo nás tam jen cca 7 a vesměs s nohama do X, na jeden nápravný cvik si pamatuju, a sice že ten terapeut nám dal medicinbal, který jsme chytli mezi kolena a s níám chodili, nakonec to byla celekm prča, protože pak už jsme zvládali poměrně rychlý pohyb, skoro poklus :) a asi to pomohlo, ixáky mám sice dodneška, ale velmi nepatrně.

Další odpovědi
Zbynas

Ano, v době, kdy se kosti teprve vyvíjí, všeobecně by dalo říci, do puberty.

anonym

To prostě nejde,musí s tím člověk žít,tak jak to je,
každý máme nějakou chybu a s tou musíme žít,