bolak

Dají se na Googlu nějak rozpojit účty?

Když mám ke Google účtu přiřazenou ještě další mejlovou adresu, dá se zase od toho Google účtu odpojit?

Nejlepší odpověď
led

Nie, je to súčasť kmeňovej adresy.
majiteľ bytu je ocinko „bolak“ a aliasy „bolak syn“ a „bolakova dcéra“ sa môžu nanajvýš odsťahovať, ak chcú vlastnú adresu.

Dodatok:
„protože jednu chci mít "anonymní“ (googlemail) ale s tou druhou už jsem leckde byl"
Pre tieto účely má google, ale nielen google ale aj iné poštové servery, možnosť vytvorenia už spomínaných aliasov: „rodič a deti“, z ktorých si určíte napríklad
hlavný „rodič“ rodina@rodina.xx
1 – na stránky typu odpovedi.cz verejne známy alias bolak@rodina.xx
2 – na listy kritické alias kritik@rodina.xx
3 – súkromné neverejné dcera@rodina.xx
4 – pozrite si nápovědi emailovej schránky, tam to je všetko rozpísané

Další odpovědi
JájsemRaibek

Neměl jsi nic spojovat :DD
Co Bůh spojí, nikdo nerozpojí.
Nechápu proč to spojujete, to vám nestačí sledování na jedné adrese, to musíte dávat další?

Já když chci něco na gogle účtu a kašlu jim na adresu, tak tam prostě napíšu bflmpsvz@....cz a je to

A jinak zadarmo ani kuře nehrabe a ty neumíš ani poděkobat, tak se jdi zeptat třeba do kravína.

JájsemRaibek

*poděkovat

bolak

JájsemRaibek: já si myslím že jsem ty adresy vůbec ani nespojoval, já mám takovej pocit, že jsem před lety na něco potřeboval použít účet na googlu, a na to jsem musel mít vytvořenej google účet, a protože ten jsem nepoužíval, tak jsem si tam nastavil jako hlavní adresu tu kterou používám (ale s tou by mě to zase nepustilo do google aplikací) a tak se stalo že jsou spárovány, teď bych si je chtěl rozpojit, protože jednu chci mít „anonymní“ (googlemail) ale s tou druhou už jsem leckde byl a leckde něco napsal, což jde vygooglit.. a to se s anonymitou kterou bych chtěl moc neslučuje :))

bolak

poděkuju samozřejmě, až mi někdo poradí tak že budu schopen vyřešit tento svůj problém :))