lerak14

dají se loukotě použít na auto?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když chceš, všechno jde. Jen chtít.

Loukotě (ne paprsková kola) v moderním provedení lze ještě dnes spatřit na některých starých typech nákladních automobilů z 50. let 20. století – tzv. duplexní resp. triplexní disky

Další odpovědi
led

Ano. Niektoré bláznivé autá v USa ich majú. Možno to niektorí videli na Discovery alebo Spektre. Bol o tom seriál.

mojitek

samozrejme,pro auta a masiny prave byly vyvynuty.Pro auta jsou ale nehorazne drahy

elektrikář

Jistě jdou ale pouze na pomalé rychlosti. V technickém muzeu je mají i na starém hasicím autě. Ovšem dnes nechat vyrobit ráfek, a náboj, a dřevěnou konstrukci by stálo víc jak nové auto.