nnn1

Dají se legálně a zadarmo stáhnout datadisky do hry The Sims 2?

Nebo jsou ke stažení jen nelegálně?

Nejlepší odpověď
MrProper

Pokud se tento datadisk prodává (ať už v obchodě nebo na internetu) a není označen jako freeware (či podobné licence, u her např. free to play), tak bezplatné stahování legální není.

Zdroj: Zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů, který Parlament České republiky přijal 7. dubna 2000 a který nabyl účinnosti dnem 1. prosince roku 2000

Další odpovědi
nanif

ne