Dají se knihy odkoupit po domluvě i od knihoven?

Nebo mají vše jen po jednom kuse? Co když mají knihu, která je jinak už nesehnatelná a člověk jí chce a dal by za ní i majlant?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Samozřejmě že dají. Knihovny pořádají výprodeje ojetých knih, minimálně desetina mé knihovny pochází z tohoto zdroje.

Další odpovědi
Dochy

Nepředpokládám, že by se dobrovolně vzdali knihy o kterou je zájem a která je jinak relativně nedostupná. To by vlastně pracovali proti smyslu knihoven: Zpřístupnit knihy co nejvíce lidem.

Čas od času se zbavují knih, se kterými už moc nepočítají. Třeba budete mít štěstí.