Bronzový

Dají se ještě někde sehnat Sony Ericssony?

Kdysi jsem měl Sony Ericsson k550i, ale asi po 4 letech z neznámého důvodu nešel spustit. Servis by prý v té době stál stejně jako nový telefon, takže jsem si koupil nový.
Pořád mi ale ten Sony Ericsson chybí. Uměl pořádnou řadu věcí, které nyní moje Nokia 6303i Classic nesvede - např. multitasking nebo více budíků.
Firma Sony Ericsson se přejmenovala na Sony a už ty staré nevyrábí (alespoň o žádném nevím).
Má cenu firmu Sony kontaktovat s dotazem, zda by případně nemohla vyrobit i některý její starší model?
Pár Sony Ericssonů jsem našel zde, ale moc jich tam není.
http://sony-ericsson.heureka.c z/…
___
iceT: Kouknout se můžu, ale já bych ho chtěl nový, ne už použitý. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že kdybys prolezl inzertní servery, že bys podobný nebo i stejný model našel s cenou do 500. Já si tak koupila na jaře SE W200i za 300, jen jsem si musela koupit novou baterii za 100 peněz.

Tak s koupí nového ti neporadím, promiň.

Další odpovědi:

Zlatý

Znám odpověď jen na jednu z otázek - jestliže bys Sony ´ukecal´ k vyrobení staršího modelu, byl by ten ´kus´ mnohem (ale mnohem) dražší, než ten servis...
;-)

Bronzový

550 byla kaše i v té době. ;-)

Bronzový

jojo,taky ho mám už nefunční ... ale pořid si samsung,ten má budíků snad deset

Stříbrný

dají ale nedoporučuji, jedna z nejhorších značek, klávesy pod psa, baterka mizérie a to mám požadavky celkem mírné, jenom hovory a sms

Diskuze k otázce

Bronzový

Frogman

gecco: Tak to je mi jasný, že by to něco stálo, a jestli vůbec by se k tomu přiměli... :DDD

Bronzový

Frogman

lexx: Každého to nevyhovuje, to je pravda. Mně klávesnice docela vyhovovala a baterie taky docela dlouho vydržela, ale zase záleží na používanosti a nastavení... :DD

Bronzový

Frogman

*Každému

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.