Frogman

Dají se ještě někde sehnat Sony Ericssony?

Kdysi jsem měl Sony Ericsson k550i, ale asi po 4 letech z neznámého důvodu nešel spustit. Servis by prý v té době stál stejně jako nový telefon, takže jsem si koupil nový.
Pořád mi ale ten Sony Ericsson chybí. Uměl pořádnou řadu věcí, které nyní moje Nokia 6303i Classic nesvede – např. multitasking nebo více budíků.
Firma Sony Ericsson se přejmenovala na Sony a už ty staré nevyrábí (alespoň o žádném nevím).
Má cenu firmu Sony kontaktovat s dotazem, zda by případně nemohla vyrobit i některý její starší model?
Pár Sony Ericssonů jsem našel zde, ale moc jich tam není.
http://sony-ericsson.heure­ka.cz/mobilni-telefony/
___
iceT: Kouknout se můžu, ale já bych ho chtěl nový, ne už použitý. :)

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím, že kdybys prolezl inzertní servery, že bys podobný nebo i stejný model našel s cenou do 500. Já si tak koupila na jaře SE W200i za 300, jen jsem si musela koupit novou baterii za 100 peněz.

Tak s koupí nového ti neporadím, promiň.

Další odpovědi
gecco

Znám odpověď jen na jednu z otázek – jestliže bys Sony ´ukecal´ k vyrobení staršího modelu, byl by ten ´kus´ mnohem (ale mnohem) dražší, než ten servis…
😉

jáára

550 byla kaše i v té době. 😉

Mc Merkurion

jojo,taky ho mám už nefunční … ale pořid si samsung,ten má budíků snad deset

lexx

dají ale nedoporučuji, jedna z nejhorších značek, klávesy pod psa, baterka mizérie a to mám požadavky celkem mírné, jenom hovory a sms

Frogman

gecco: Tak to je mi jasný, že by to něco stálo, a jestli vůbec by se k tomu přiměli… :DDD

Frogman

lexx: Každého to nevyhovuje, to je pravda. Mně klávesnice docela vyhovovala a baterie taky docela dlouho vydržela, ale zase záleží na používanosti a nastavení… :DD

Frogman

*Každému