MA-SU-KA

Dají se ještě někde sehnat SIGNÁLNÍ NÁBOJE – 26,5 mm s odpalováním na elektrický mžikový palník?

NEPTÁM SE NA LEGISLATIVU (kdo to může odpalovat/střílet a co k tomu musí mít za osvědčení; vím, že signální pistole je na zbrojní průkaz a zbraň kategorie B a že šrapnely a padáčky nejsou schválené pro civilní použití…)… JEN, JESTLI JSTE SE S TÍM NĚKDO V POSLEDNÍ DOBĚ JEŠTĚ NĚKDE SETKALI…

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud máš zájem napiš na email.
Střílím ohňostroje.Něco by se našlo.

Signální náboje s elektrickým roznětem byly klasifikované jako pyrotechnický předmět třídy nebezpečnosti 3, používat je mohli pouze lidé s průkazem odpalovače ohňostrojů.
Podle nové legislativy jsou
od letošního roku pyrotechnické předměty tř.3 ( nyní kategorie 3) prodejné osobám nad 21 let.
Na odpalování signálních nábojů s elektrickým roznětem přeci nepotřebuješ žádnou zbraň, podobně jako na ROSku.