Pruzkumnik

Dají se dat do elektronické cigarety neobvyklé náplně?

Třeba jen obyčejná voda(případně destilovaná) nebo slivovice :D
Na jakou teplotu a za jak dlouho se nahřívá to tělísko?

Nejlepší odpověď
briketka10

Náplně s vodou ani se slivovicí se nevyrábí.

Na jakou dobu a teplotu se zahřívá tělísko
„hlava“ atomizéru, clearomizéru to nevím
na každém je napsán odpor. Musíš se do
toho ponořit, jestli chceš kouřit el. cigaretu,

všechny odpovědi najdeš na internetu.

Ovšem jestli myslíš el. cigarety s vatovou
náplní. Do ní si můžeš asi slivovici nakapat,
ale nebude v takovém složení v jakém se
vyrábí dovážené náplně a ani hustá. Prostě
a jednoduše vyteče Ti ven. Škoda pití.

To jsou ty zastaralé el cigarety.

Další odpovědi
honza85

nevím proč bys měl dávat do elektronické cigarety vodu případně slivovici, když je takových druhů náplní (e-liquidů) – http://www.ga­llagher.cz/e-liquidy/.U té slivovice bych se bál, že by mi to shořelo v ruce 🙂

Monys

Do vodní dýmky jsem to zkoušela, to bylo super, ale do eletktronické cigarety, to by me ani nenapadlo :D Máš přeci plno příchutí a liquidů https://mojee­lektronickaci­gareta.cz/e-liquidy-naplne/

petros56

Tak tahle otázka mě pobavila i po čase. Proč by někdo dával alkohol do elektronické cigarety, ani jako vtip mi to nepřijde…Mezi neobyvklé náplně bych řadil příchutě, coca cola, chilly a tak ne slivovici nebo vodu :D

olek

Souhlas. Otázka mě docela pobavila. Já kouřím elektronickou cigaretu od vapour 2 už tři roky a ani jednou mě nenapadlo že bych si do ní nalil nějaký alkohol nebo vodu? Je to přece určený na e-liquidy. No jde vidět že někteří lidi mě ještě nepřestanou překvapovat.