bolak

Daj se někde sehnat obří kuličky?

Jako normální skleněnky na hraní, ale mnohonásobně větší velikosti?

Odpovědi
cochee

Asi dají. Včera nebo předvčerem jsem četl v nějakých novinách o bývalé soudkyni, která se dala na věštění. Pořídila si skleněnou kouli, na fotce vypadala, že má minimálně 12 cm v průměru. A že stála (jestli si dobře vzpomínám) 23 000 kaček. Takže 10 takových skleněnek a je třeba prodat auto :)

Dochy

A jak moc obří mají být? K některým sadám kuliček (16mm) se přidává jedna větší (25mm)…
Pak podle googlu: 5cm za 140kč, 12cm za 680, 40cm za 120.000 😉

anonym

Poptej se zdejší čarodějnici, pardón, věštkyni!

honza19hk

vykuchej obří kuličkový ložisko.Tam jsou velký.