Dagmar Havlová je jednou z nejbohatších Češek. Její majetek vzrostl o 130 miliónů.

Závidíte ji?

http://www.su­per.cz/5649-dagmar-havlova-je-jednou-z-nejbohatsich-cesek-jeji-majetek-vzrostl-o-130-milionu.html

Nejlepší odpověď
terry

Proč?
Peníze a majetek člověka šťastného nedělají.
I když zpříjemňují život. Velmi 🙂.

Další odpovědi
led

Nezáviďte jej.
Viete si predstaviť, ako chodí každý deň upratovať a oprašovať také domčeky?
Nie sú to hotové peniaze, je to hodnota majetku. S tým nemôže ísť do potravín si kúpiť rohlíky…
Veľké majetky, veľké starosti. Nehnuteľnosti pýtajú peniaze na údržbu, prevádzku, ináč strácajú na hodnote.

hanulka11

Já rozhodně ne!!!!!

slad08

Mně je to jedno.
Někdo se dokáže spokojit s tím co má a někomu jinému to zase nestačí.

anonym

Ne,zatím si je ani nemůže užít.

mosoj

Peníze nejsou všechno, ale jenom když jsou !!!

Účel světí prostředky. Dosáhla svého cíle, ale musí k tomu být dvá.

Taky bych chtěl abych peníze nemusel počítat, ale řekl bych že závist to není.
Navíc žádná bohatá o mně nejeví zájem. No co se dá dělat. Měl jsem si vzpomenout dříve.

martyuno

Nezávídím peníze nikomu,tak proč bych je měl závidět zrovna paní Havlové…:-)