Miroslavst

Dá se zjistit pravda?

Když někdo tvrdí, že tady má někdo víc atavarů, dá se zjistit pravda?
Co když řeknu, že já jsem Miroslavst, Jahoda, Panenka, ten který je, Dudu,…
Pravdu zná jen ten uživatel, který to tvrdí anebo právě ten jeden z jmenovaných.
Ostatní se můžou jen domnívat.

Nejlepší odpověď
ten který je

Vy nejste já.Já jsem přeci JÁ!

Další odpovědi
dudu

Pokud by se u mojí identity někdo nepokoušel změnit pohlaví a namísto mne podepisovat směnky, pak je mě to celkem putna.

Michal

Podle odpovědí a stylu, by se možná pravda dala zjistit,ale nevím co by mi to bylo platné.Je to dokonce pravděpodobné,ale proč bych se tím zatěžoval.

Zdroj: život

vecernice

Miroslave já myslím,že nebudete schizofrenik,ale spíš velký ftipálek.Když tak o tom přemýšlím,tak pravdu fakt zná jen ten uživatel,ale pár podezření by tady bylo.

led

Jedine administrátor /okrem dotyčného uživateľa/ by mohol zistiť, či avatary boli používané z jedného PC /IP, MAC/, ale dokázať, že konkrétny užívateľ má viac /avatarov/ nickov nie je možné. viď nedávne rozhodnutie súdu ČR

ReHu

Nevím, jak to admin zjistí..... z jedné IP adresy, čili jednoho počítače se přece může přihlašovat třeba celá rodina pod několika svými avatárky 🙂.

Miroslavst

Pro ten který je: Vy přeci nejste vy, ale ten který je. Nebo se mýlím? :D

ten který je

Ano,jsem ten který je a to je skutečnost.Kdo jsem?Jsem ten který je!

Miroslavst

No vidíte, takže přeci nejste já, jak tvrdíte v odpovědi. :D

ten který je

Nééé,jsem to já – ten který je.

Miroslavst

Tak proč v odpovědi tvrdíte, že jste já, když teď tvríte, že jste ten který je? Jste vy vůbec vy? :D

ten který je

Nejsem vy,vy v žádném případě nejsem jsem ten který je.Howgh.

Miroslavst

Tak kdo teda jste? Nejdřív odpovídáte, že jste JÁ!, potom ten který je a nakonec Howgh.
Tak už teda nevím, nevím ani jestli já jsem já.

ten který je

Podívejme se raději na svůj avatar a zjistěme si zda li jsme to vůbec my.

vecernice

Sakra-co když jsem to já!

ten který je

Vypadáte skvěle,máte hezký svetřík.