bolak

Dá se zjistit povaha člověka podle toho jakým způsobem kýchá?

Nejlepší odpověď
zjentek

no jistě ..ten kdo mezi lidmi kýchá a prdí jen tak do placu je samotář

Další odpovědi
quentos

minimálně u těch, kteří se v průběhu kýchání ještě snaží vyslovit „hepčík“ (a to byste nevěřili, kolik už jsem takových potkal), by se zřejmě dala vysledovat touha zapadnout do davu a nevyčnívat.

marci1

Dámy a romantici kýchají jemně, drsňáci a cholerici drsně. Největší rozdíly jsou u kýchání různých národů : 🙂

Češi dělají: Hepčíí!

Angličané a Američané dělají: Achoo!

Francouzi dělají: Atchoum!

Japonci dělají: Hakašun!

Na Filipínách dělají: Ha-čing!

Španělé dělají: Achís!

Portugalci dělají: Atchim!

Italové dělají: Ecci!

Poláci dělají: Apsik!

Číňané dělají: Ati!

Rusové dělají: Apčchi!

Hepčíí ! 🙂

Zdroj: http://zoom.i­prima.cz/clan­ky/neslysici-lide-nedelaji-hepci-kdyz-kychaji-tusite-proc

bolak

To samý se podle mě odrazí i v projevování bolesti, co třeba vy, jak projevujete bolest třeba u zubaře když vám vrtá do zubu? Řvete jako tur nebo nevydáte ani hlásku a jen mhouříte oči?

Tak třeba vsadim stovku na to že quentosův člověk říká při vrtání zubu monotónním hlasem „au“.

bolak

zjentek: já bych řek že se pleteš, takový člověk je podle mě velice otevřený, a to jak nahoře tak i dole, a proto o přátelé nebude mít nouzi..

anonym

Zjentku…!
😁
___
Zase mám naprskáno v klábosnici…

zjentek

celej mowla ..to že si nedáváš ruku hned napoví

gagaga

:))))