Rommart

Dá se zjistit na Tesco mobile kartě zpětně příchozí hovor jako např. u Vodafone parku?

Nevíte někdo zdali je možné zjistit příchozí volání na předplacené kartě Tesco mobile? Ještě nedávno jsem byl pod křídly Vodafonu a když jsem se přihlásil do Vodafone parku a podíval na hovory tak to číslo jsem tam našel. U Tesco mobile jsem našel jen odchozí hovory. Měl jsem totiž přijatý hovor a číslo jsem si neuložil, nyní ho nutně pořebuji a tak po něm pátrám a nedaří se mi to. Paměť mého telefonu je slabá, tudiž jsem tam dané číslo již nenašel a já nyni řeším jak se dopátrat čísla z přijatého hovoru. Protože potřebuji velice nutně volat na dané číslo a tak zjišťuji že jsem tvrdě nahranýá. Pokud někdo víte jak se mohu k tomuto číslu dostat tak prosím poraďte. Moc díky s pozdravem Radek

Odpovědi
cochee

Já bych se obrátil na operátora. Tyto informace by měl snadno zjistit.

samak

http://ovirtu­alech.cz/virtu­alni-operator-tesco-mobile/