zdenek5511

dá se zjistit místo odkud mi poslali email?

Nejlepší odpověď
Marvan

Fyzické místo určitě ne. V hlavičce emailu by mohla být IP adresa serveru a v krajním případě IP adresa odesilatele což vám moc neřekne.

Další odpovědi
Michal Kole

IP lze částečně lokalizovat, např. na webu http://geoloka­ceip.nmonitorin­g.com/ Sice Vám to často neřekne město a adresu uživatele, ale umístění serveru, kterému je uživatel připojen, ale pokud se Vám ukáže, že je to server někde v Rusku tak se bude pravděpodobně jednat o nějaké proxy.